warranty-banner

چنانچه کوتاهی یا اشکالی‌ در خدمات رسانی یا در چاپ محصولات از سوی چاپ اثر وجود داشته باشد، ما مسئولیت آن را پذیرفته و خسارت مشتری را جبران می کنیم .

توجه : برای اعمال گارانتی جبران، حتما باید محصول معیوب به چاپ آثر مرجوع شود.

موارد اعمال گارانتی :

جابجایی و قرارگیری نادرست رنگ‌ها یا کامل چاپ نشدن طرح روی محصول
در موارد نادر و به خاطر خطای احتمالی چاپی، امکان دارد که تصویر طرح به طور کامل بر روی محصول چاپ نشود و به عنوان مثال، چند سانتی‌متر از محصول خالی از طرح مانده و در محدوده مشخص خود قرار نگرفته باشد

در چنین شرایطی، باید در اسرع وقت و حداکثر ظرف مدت ۷ روز پس از دریافت محصول، به ما اطلاع دهید و محصول را برای ما ارسال کنید. کارشناسان فنی چاپ اثر ، ایراد مطرح شده از سوی شما را بررسی کرده و در صورت تایید، سفارش شما مشمول گارانتی می‌شود. سپس سفارش مجددا با دقت و نظارت کامل، چاپ و ارسال می‌گردد.

برش محصول به داخل ناحیه اطمینان

چنانچه با پروسه چاپ اشنایی داشته باشید می دانید که حاشیه طرح شما بعد از برش از هر طرف ۲ میلیمتر برش می خورد . پس از هر طرف به فاصله ۲ میلیمتر حاشیه اطمینان برش بگذارید . در صورت رعایت حاشیه اطمینان اگر برش بیشتر از معمول وارد طرح شده باشد، محصول را در اسرع وقت یا حداکثر ظرف ۷ روز پس از دریافت، برای ما ارسال کنید. کارشناسان متخصص ما در چاپ اثر ، ایراد مطرح شده از سوی شما را بررسی‌ کرده و در صورت تایید، سفارش شما مشمول گارانتی شده و مجددا با نظارت کامل، چاپ و ارسال می‌شود

آسیب دیدگی‌ محصول

در موارد نادر ممکن است آسیب‌هایی‌ به محصول وارد شود که از کنترل چاپ اثر خارج است و شامل موارد مختلفی‌ از جمله: خیس شدن محصول در هنگام ارسال، پارگی‌ محصول، تا خوردگی، تاب برداشتن محصول، شکستگی سازه، کامل چاپ نشدن طرح، وجود اشیا یا لکه‌هایی‌ روی محصول که طی‌ فرایند چاپ به صورت تصادفی زیر روکش لمینت جای گرفته‌اند، می‌باشد. چنانچه محصول شما از چنین آسیب دیدگی هایی برخوردار است، محصول را در اسرع وقت یا حداکثر ظرف ۷ روز پس از دریافت، برای ما ارسال کنید. کارشناسان متخصص ما در چاپ اثر ایراد مطرح شده توسط شما را بررسی‌ میکنند و در صورت تایید، سفارش شما مشمول گارانتی چاپ اثر شده و مجددا با نظارت کامل، چاپ و ارسال می‌شود.

توضیح ضروری: محصول برگشتی باید بدون کم و کاست و در شرایط اولیه‌ بسته بندی و همراه با تمام اقلام جانبی برای چاپ اثر ارسال شود. مرسوله‌ای که به این شرکت مرجوع می‌کنید حتما می‌بایست در بسته بندی اولیه باشد؛ در غیر این صورت از پذیرش ایراد مطرح شده معذوریم و نمی‌‌توانیم شرایط گارانتی را برای سفارش شما اعمال کنیم.
اگر شرایط ذکر شده در گارانتی، برای سفارش شما صدق کند، سفارش شما مشمول گارانتی می‌شود و ما آن را مجددا به صورت رایگان برای شما چاپ و ارسال می‌کنیم.

شکستگی سازه

در موارد نادر ممکن است به دلیل مشکلات حمل و نقل ارسال محصول، سازه استند یا رول آپ دچار شکستگی شود. در صورتی که محصول قبل از تحویل به شما دارای شکستگی باشد، باید در اسرع وقت یا حداکثر ظرف ۲ روز پس از دریافت محصول به ما اطلاع دهید و سازه شکسته را برای ما ارسال کنید. کارشناسان فنی ما در ‌چاپ اثر، ایراد مطرح شده از سوی شما را بررسی می‌کنند و در صورت تایید، سفارش شما مشمول گارانتی چاپ اثر شده و مجددا با دقت و نظارت کامل، یک سازه جدید برای شما ارسال می‌شود.

کوتاه بودن پایه سازه

در موارد نادر ممکن است یکی از پایه‌های استند کوتاه‌تر از پایه‌های دیگر باشد و همین امر موجب عدم تعادل در موقعیت استند شود. در صورتی که یکی از پایه‌های استند کوتاه‌تر از سایر پایه‌های استند باشد، باید در اسرع وقت یا حداکثر ظرف ۲ روز پس از دریافت محصول به ما اطلاع دهید و کل سازه را برای ما ارسال کنید. کارشناسان فنی ما در ‌چاپ اثر، ایراد مطرح شده از سوی شما را بررسی می‌کنند و در صورت تایید، سفارش شما مشمول گارانتی چاپ اثر شده و قطعه معیوب تعویض و کل سازه با پایه جدید برای شما ارسال می‌شود.