asarfamily-min

 اقتصادی ترین پیشنهاد همکاری ممکن تقدیم به خوانواده اثر

باور نکردنی ترین نکته این پیشنهاد همکاری این است که به مناسبت افتتاح فروش آنلاین مجتمع چاپ اثر این پیشنهاد کاملا رایگان ارائه شده است . بدین منظور اعضای خوانواده اثر می توانند تا ۳ ماه به صورت رایگان از داشتن اکانت خوانواده اثر لذت ببرند .

و اما مورد معامله همکاری :

این جانب  چاپ اثر تعهد می نمایم کد تخفیفی مختص شخص مذکور صادر کنم که این شخص بوسیله ثبت آن در هنگام خرید از ۶ %  تخفیف همیشگی استفاده کند.

پتانسیل ها : یکی برای همه ، همه برای یکی

این شخص می تواند انتخاب کند که این ۶ % هنگام خرید اینترنتی از مبلغ فاکتور کم شود یا اینکه فاکتور عینا پرداخت شده و ۶ % تخفیف در کیف پول شما در حساب کاربری سایت ما ذخیره شود

نکته : ما به شما کارت عابر بانکی می دهیم که می توانید از آن پول داخل کیف پول اینترنتی خود را برداشت کنید .

حالا سوال اینجاست که چرا همان اول تمامی تخفیف را از حساب خود کم نکنیم و دریافت سهم خود از تخفیف را به آینده موکول کنیم  ؟!

چرا که می خواهیم دیگران در پرداخت هزینه کارهای چاپیمان به ما کمک کنند ولی چگونه ؟!

بدین صورت که شما بعد از مذاکره با ما به طور مثال تصمیم می گیرید که از این ۶ % میزان ۴ % آن در کیف پولتان در سایت ذخیره شود و ۲ % مابقی آن از مبلغ فاکتور کم شود ، بدین ترتیب هر کسی که با کد تخفیف مختص به شما در سایت ما خرید کند ۴ % تمامی خریده انها در کیف پول شما ذخیره می شود . ( در هر صورت شما ۶ % تخفیف خود را بر سفارشات خود می گیرید  ۶ % =  ۲ % + ۴ % ) 

باور کردنی نیست که به کمک دیگران هزینه های چاپ خود را پایین بیاوریم چه برسد به آنکه از این راه درآمدی هم داشته باشیم.

پس دست به کار شوید سریعا بعد از عقد قرار داد با ما ، به دوستان خود بگویید که با مجتمع چاپ اثر قرارداد همکاری بسته اید و ما به شما کد تخفیفی مختص به خودتان تخصیص داده ایم که می توانید هنگام خرید از سایت ما به طور مثال ۲ % تخفیف بگیرید و بعد با سفارش آنها ، ذخیره کیف پول اتان را پر و پرتر کنید .

مشخصات کد تخفیف کاملا به کام اعضای خوانواده اثر است ، به گونه ای که میزان تخفیف کد تخفیف و میزان ذخیره سازی آن در کیف پول و حتی اسم کد تخفیف قابل تغییر است .

گاهی شما می اندیشید که با معرفی دوستان موفق خود به ما ، دوستانتان می کوشند که خود با ما قرارداد ببندند و سر شما بی کلاه می ماند ولی ما با پیشبینی این مشکل ، در راستای تامین در خواست های معرف ، به شما پیشنهاد می کنیم که از همان ابتدا مذاکرات ، تمامی کسانی که فکر می کنید پتانسیل معرفی به ما را دارند ؛ لیست کنید و به ما بدهید تا ما در صورت مذاکره و عقد قرار داد با آنها ۲ % از تمامی خرید های آنها از سایت را به کیف پول شما واریز کنیم .

شاید شما فکر کنید که این پیشنهاد به کار شما نمی آید ، به هر حال با عضویت در خوانواده اثر از ۶ % تخفیف بهره مند خواهید شد که با توجه به قیمت های ما ( که بسیار بصرفه است ) مبلغ قابل توجهی می شود .

شرایط عضویت در خوانواده اثر

همانطور که بالا ذکر شد با توجه به افتتاح فروشگاه آنلاین اثر ، عضویت در خوانواده اثر برای ۳ ماه رایگان است ولی برای تمدید آن باید :

حداقل در یک ماه به انداژه ۵۰۰ هزار تومان از سایت ما با کد تخفیف خود خرید کنید تا ۱ ماه تمدید بشود .

حداقل در دو ماه به انداژه ۹۰۰ هزار تومان از سایت ما با کد تخفیف خود خرید کنید تا ۲ ماه تمدید بشود .

حداقل در یک ماه به انداژه ۱۳۰۰ هزار تومان از سایت ما با کد تخفیف خود خرید کنید تا ۳ ماه تمدید بشود .

شایان به ذکر است که این پیشنهاد به طور محدود فقط برای ۵۰۰ عضو در نظر گرفته شده و شرایط برای عضو ۵۰۱ ام به بعد متفاوت خواهد بود .